GNSS Endüstrisinde 15 Yıllık Tecrübe

Dünyanın en büyük GNSS üreticilerinden eSurvey'in Türkiye yetkili distribütörlüğünü 15 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimiyle birleştiren Pin Teknik, iş ortaklarına kaliteli ve inovatif ürünler sunmaktadır. Pin Teknik, dünya trendlerini ve iş ortaklarının beklentilerini sürekli izleyerek tüm GNSS entegrasyonları ve hassas konumlama ihtiyaçlarına uygun uzman kadrosuyla hızlı çözümler sağlamaktadır.

Konuma dayalı verinin öneminin ve değerinin her geçen gün arttığı bir dünyada iş ortaklarının daha doğru veriler üretmesine katkı sağlayan Pin Teknik, deneyimli ve güçlü teknik ekibiyle sadece bir konuda değil satış öncesi ve satış sonrası da destek vermektedir.

İş ortaklarına sunduğu kaliteli hizmet ve sağlamış olduğu güvenirlilik, Pin Teknik’in çalışma prensipleri arasında en değerli ilke olup hedeflerine daima gelişen teknolojiye ışık tutarak ilerlemektedir.

UZMAN KADRO

15 yıllık sektör tecrübemiz ile Pin Teknik'ten alacağınız ürün ve hizmetlerde satış sonrası desteğe çok önem veriyoruz. Mal ve hizmetlerin kalitesinde önemli rol oynayan bu olgu, problemlerin kısa zamanda ve uygun maliyetle çözümünde etkin rol oynamaktadır.

Entegratörlük Deneyimi

Proje bazlı konumlama ihtiyaçlarınız teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek iş ortaklarımıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Verimliliği ve yüksek performansı hedef alarak ürettiğimiz bu çözümler; savunma, hassas tarım ve robotik gibi birçok sektörde kendine yer buluyor.

Mühendislik Altyapısı

Sahip olduğumuz mühendislik altyapısı ve teknolojiye dayalı yenilikçi yaklaşımımız ile üstün performanslı ürün ve çözüm önerileri sunuyoruz. Bu yaklaşım, satın alınan mal veya hizmetten elde edilecek faydanın en üst seviyeye çıkmasına yardımcı oluyor.

Türkiye Yetkili Temsilcisi Olduğumuz Markalar

eSurvey GNSS

e-Survey, Çin Halk Cumhuriyeti'nin Şangay kentinde yerleşik bir küresel konumlama ve ölçüm ekipmanları üreticisidir. Çin'in en büyük GNSS üreticilerinden olan UniStrong grubuna bağlı şirket, UniStrong'un uluslararası markası ve yüzüdür. e-Survey ürünleri arasında GNSS alıcıları, el kontrol üniteleri, akıllı GNSS antenleri, GNSS sensörleri, OEM GNSS kartları, jeodezik GNSS antenleri, UAV GNSS antenleri total station ve DGPS ürünleri yer almaktadır. Geniş ürün gamı ve rekabetçi ürün çözümleri ile e-Survey, GNSS endüstrisinde yükselen bir markadır.

e-Survey ürünlerini kaynağında incelemek için www.esurvey-gnss.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

GeoScan Group

GeoScan Group, Rusya'nın St. Petersburg kentinde merkezi bulunan, insansız hava aracı üreticisi, fotogrametrik veri işleme ve üç boyutlu veri görselleştirme yazılımı üreticisidir.

GeoScan sabit kanatlı ve çok pervaneli İHA gruplarını, profesyonel bir yaklaşım ile fotogrametri sektöründe hizmet gösteren profesyonel kullanıcılar için üretmektedir. Tüm İHA bileşenlerini kendi bünyesinde tasarlayan ve üreten GeoScan, ürünlerinin dünyanın 12 farklı ülkesine ihraç etmektedir.

GeoScan İHA ürünlerini kaynağında incelemek için www.geoscan.aero/en adresini ziyaret edebilirsiniz.

Atmos UAV

Hollanda'nın Leiden kentinde bulunan Atmos UAV, yenilikçi ve kendini endüstriye adamış bir ekip tarafından desteklenen insansız hava araçları üreticisidir.

Atmos ekibi, en zorlu hava koşulları ve yüksek rüzgar hızlarında bile uçuş yapabilen, kaliteli ve endüstriyel standartları yüksek fotogrametri amaçlı İHA konusunda uzmandır.

Atmos UAV ürünlerini kaynağında incelemek için www.atmosuav.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2020 Pin Teknik. Tüm Hakları Saklıdır.
+90 536 453 43 42